חזון הארגון: המשך קיומה של חקלאות בארץ לרווחת החקלאים, האזרחים ולביטחון המדינה

אגודה חקלאית שיתופית בע”מ, נוסד בשנת 1954 במטרה ליעל את השימוש במים, לשפר ולשכלל את מערכות המים של לקוחות האגודה וצרכני המים, להכשיר אנשי ניהול ותפעול, לקדם ולשפר את הטכנולוגיה והידע התפעולי והניהולי של מערכות לאספקת מים, השקיה, ניצול שפכים והשבת קולחים.ארגון עובדי המים מאגד ישובים רבים מהמגזר הכפרי (קיבוצים ומושבים), ארגונים, מועצות ואגודות מים, מעניק לחבריו וללקוחותיו טיפול אוביקטיבי ומקצועי בנושאי התשתיות הזורמות ומשמש לחבריו נציג מקצועי בתחומי המים השונים. צוות העובדים בארגון מורכב מאנשי מקצוע מהמובילים בישראל והינו מקצועי ועתיר נסיון במכלול רחב של נושאים הקשורים לתחום המים. השילוב ושיתוף הפעולה בין כל הגורמים במשרד מאפשר מתן פתרונות כוללים ובעלי כדאיות כלכלית.

מטרת הארגון לשכלל ולקדם את התנאים הכלכליים של חבריה בהתאם לעקרונות קואופרטיביים ובייחוד:

  • לפתח, לשכלל ולייעל את משק המים בישובים החקלאיים
  • להורות ולייעץ לחברים ולהדריכם בכל הקשור בסידור מתקני מים, שיטות השקיה ושכלולם, שימוש חסכוני במים וכד'לטפל בתכנון מקורות המים, בביצוע רשת המים לישובים החקלאיים. לעמוד בקשר עם עובדי המים במשקים ולתת להבם הדרכה מקצועית לקידום הענף
  • להתקשר בשם חבריה עם מוסדות שונים ויחידים. לייצג את חברי האגודה בהסכמים ובחתימת חוזים שונים עם כל גוף שהוא
    הארגון מורכב מאנשים בעלי ידע רב וניסיון ייחודי במגוון רחב של נושאים הקשורים למים. מומחים אלה מספקים ללקוחות הארגון היצע רחב של פתרונות מנקודת מבט כוללת. בין לקוחות הארגון: רשויות מקומיות, תאגידי מים, אגודות חקלאיות, אגודות מים, קיבוצים, מושבים וחקלאים.

ריכוז מומחים, צבירת ידע וניסיון בארץ ובחו”ל, חשיפה לכל גורמי המשק וצרכני המים במדינה ופרישה המכסה את כל אזורי הארץ, מאפשרים לחברי הארגון וללקוחותיו ליהנות משירות מקצועי, מחדשנות טכנולוגית ומכיסוי רחב של משק המים הארגוני, הרשותי והיישובי, על מגוון היבטיו.

 

לשאלות ופרטים נוספים

נא מלאו את פרטיכם ונציגינו ייצרו עמכם קשר בהקדם

A new image please!
facebook
הרשמה לניוזלטר

הרשמה לניוזלטר